sobota, 16 stycznia 2016

Dziewczyny z Drużyny 5 .!

Dziewczyny z drużyny 5 lub Dziewczyny z drużyny: Walka do końca (ang. Bring It On V: Fight to the Finish) –amerykański film komediowy z 2009 roku, czwarty sequel filmu Dziewczyny z drużyny (2000).
Kapitan drużyny cheerleaderów ze szkoły średniej w West Los Angeles, Lina Cruz (Christina Milian) oraz jej najlepsze przyjaciółki Gloria (Vanessa Born) i Treyvonetta (Gabrielle Dennis), mają wielką nadzieję na wygranie "Spirit Championships" dzięki ognistemu połączeniu ruchów latynoskich z hip-hopowymi. Zamiast tego świat Liny wywraca się do góry nogami kiedy jej matka po raz kolejny wychodzi za mąż. Jej rodzina przeprowadza się do Malibu, natomiast ona sama zmuszona jest dostosować się do nowego domu, nowej przyrodniej siostry (Holland Roden) i nowej szkoły z bardzo słabą drużyną chearleaderów. Zawsze gotowa na wyzwania Lina przyjmuje trudne zadanie przemienienia chearleaderów Malibu Vista High Sea Lions w drużynę mistrzów, lecz najpierw będzie musiała zmierzyć się z kapitanem drużyny All Star Jaguars, Avery (Rachele Brooke Smith). Kwitnący romans pomiędzy Liną, a Evanem (Cody Longo), bratem Avery, tylko potęguje rywalizację.


  Data pierwszego pokazu31 lipca 2009
  Długość1h50min

  Główne role zagrali:
  Christina Milian
  Cody Longo
  Laura Cerón
  Nikki SooHoo
  Rachele Brooke Smith  Zachęcam do oglądnięcia bo film na prawdę SUPER!! Oglądałam go już ok 10 razy ale i tak jeszcze mi się nie znudził i raczej nigdy nie znudzi ;-)Aa w dodatku gra w nim Cody Longo!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz